Pracovní bunda a kalhoty od Petexu

Zimní bundy a zateplené kalhoty můžeme pomalu zavřít do kříně. přichystejte se na novou sezónu kvalitním pracovním oděvem od Petexu.

Unikátní kolekce pracovních ochranných oděvů Technic certifikovaných dle nejnovějších norem se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností oděvů. Oděvy byly Petexem navrženy s ohledem na funkčnost, komfort nošení a maximální ochranu nositele. Oděvy jsou stálobarevné, proto jsou vhodné k praní doma i v průmyslových prádelnách. Netrpí extrémní vysokou srážlivostí, která je charakteristická pro 100% bavlnu. 

Pánské pracovní kalhoty mají praktická poutka na pásek v pase. Zadní kapsy a boční kapsa jsou kryté klopou. Kalhoty umožňují vložení kolenních výztuh a obsahují reflexní prvky. Efektní dvoubarevné provedení dělá z pracovního oděvu funkční i elegantní pracovní vybavení. 

Kalhoty můžete doplnit i o pracovní bundu ze stejné kolekce oděvů. Pánská pracovní bunda se zapínáním na zip je vybavena dostatečným počtem kapes. Kapsy jsou také na zip. Bunda rovněž obsahuje reflexní prvky, v podpaží a zádech má větrací prvky. 

Kalhoty můžete zakoupit zde.
Bundu můžete zakoupit zde.
nenašli jste svou velikost? Neváhejte nás kontaktovat.